Stripe na slovensku

Riešenia

12. septembra Stripe rozoslal subscriberom, ktorý chceli byť informovaní o tom, keď bude Stripe dostupný aj slovensku krátky email s informáciou o tom, že nadišiel deň D, a už aj slováci môžu implementovať na svoje weby moderné platobné riešenie, ktoré ponúka široké možnosti pre rôzny typy platieb a rozsiahlu dokumentáciu k tomu.

Presmerovanie subdoménovej HTTPS návštevnosti

Tech Riešenia

Vďaka diskusii o redirectoch a riešeniu presmerovania subdomén som si nedávno uvedomil dôležitý fakt. Samotné presmerovanie na strane odkazujúcej domény je síce dôležité, ale nie je to jediná vec, na ktorú by ste mali pri dômyselnom redirecte myslieť.

Ako zvýšiť doručiteľnosť e-mailov?

Tech Riešenia

Väčšina webových projektov sa nezaobíde bez e-mailu. Či už potrebujete schránku jednu, alebo viacero, je dobré myslieť na základné nastavenia a ich implementáciu pred tým, než začnete odosielať. Pretože funkčný mailserver vám sám o sebe nezaručí doručenie správ do schránok príjemcov.

Stripe - skúsenosti po 6 mesiacoch

Tech Riešenia

Pred 6 mesiacmi som na Aftermarket integroval Stripe. Nebolo to riešenie "na klik", no z dlhodobého hľadiska to bola podľa doterajších dát rozumná voľba. Čo som sa naučil a čo ma prekvapilo?

Ja vs. Forum-Spam - 0:1

Tech Riešenia

Spam nie je sranda a riešiť ho 100% manuálne môže byť extrémne náročné až nereálne. Ako však dosiahnuť ideálnu kombináciu čistého obsahu bez obmedzovania užívateľov?